O mnie

Mam na imię Justyna, a fotografia to jedna z wielu moich pasji. Obecna jest w moim życiu od najmłodszych lat, ale dopiero od ok. 10 lat zaczęła być mi nieco bliższa. Pierwsze zdjęcia wykonywałam analogową lustrzanką marki Zenit. Później nastały czasy Kodaka, aż w końcu zaprzyjaźniłam się z Canonem. I od tamtej pory jestem wierna marce, choć nie jednej lustrzance.

Pomysł na fotografię wnętrz i nieruchomości narodził się stosunkowo niedawno. Uważam, że swoje pasje należy wykorzystywać w codziennej pracy tak, aby dawała ona 100% satysfakcji. Jako że jednym z moich ulubionych tematów fotografii jest architektura, do tego uwielbiam detale i piękne wnętrza, a mój zmysł estetyczny mnie nie zawodzi, postanowiłam to wykorzystać. Zapraszam do zapoznania się z wybranymi realizacjami oraz ofertą

Na zakończenie, kilka słów o mojej edukacji. Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach na kierunku Organizacja Produkcji Filmowej i Telewizyjnej (Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego) oraz Kulturoznawstwo (studia licencjackie, na WSZOP w Katowicach).